New Adult Bingo [grafiki do pobrania]

new adult bingo grafiki do pobrania
Kiedy czyta się dużo książek z jednego gatunku, można zobaczyć pewne powtarzające się motywy. W niektórych przypadkach są one tak schematyczne, że chwilami chce się krzyknąć „bingo!‟. Postanowiłam Wam to ułatwić...

Ostatnio czytałam trylogię New Adult, której każdy tom wydawał się mówić o tym samym, tylko z innymi bohaterami w rolach głównych (dla ciekawych: The Rules Monica Murphy). Niektóre frazy, wydarzenia oraz cechy charakteru powtarzały się tak często, że zaczęłam żartować o stworzeniu drinking game. Ostatecznie postanowiłam rozszerzyć to na cały gatunek oraz przygotować trzy plansze do bingo: gatunkowe, dotyczące bohaterki książki oraz dotyczące bohatera książki. 

Grafiki możecie zobaczyć poniżej, a jeżeli chcecie je pobrać w większej rozdzielczości: poniżej każdej znajdzie się link odsyłający do dysku Google. Zachęcam do pobierania i wypełniania przy okazji czytania książek z gatunku NA! Koniecznie dajcie mi znać, w jakich powieściach udało Wam się trafić bingo!

New Adult Bingo

new adult książki bingo

Bohaterka New Adult Bingo

bohaterka książek new adult bingo
 

Bohater New Adult Bing

bohater książek new adult bingo

Dajcie znać, jeżeli traficie w jakiejś książce z New Adult bingo!

Komentarze

 1. Super pomysł, ale pierwsze co rzuca się w oczy to bardzo ładne grafiki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaznaczyłabym praktycznie wszystko :D Fajny pomysł z tym bingo i bardzo ładne grafiki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kusi, ale potem będę wszędzie widzieć te schematy. Ale jak czytam te z bohater new adult, to staje mi przed oczami "Córka Gliniarza", którą czytałam ostatnio. Myślę, że z połowa by się zgadzała :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie czytałam tej książki, ale dobrze wiedzieć, że bingo się realizuje w różnych powieściach :D I tak, zobaczenie tych schematów potem może nieco odejmować z zabawy.

   Usuń
 4. Fantastyczny pomysł! <3 mało takich powieści czytam, ale chyba aż pobiorę, wybiorę kilka tytułów i zagram :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję <3 Jeżeli zagrasz, to daj znać, jak wrażenia!

   Usuń

Prześlij komentarz

Copyright © Kulturalna meduza