„Prawda o kłamstwach‟ – Tracy Darnton [recenzja]

Jess Wilson pamięta każdy, nawet najmniejszy szczegół każdego dnia swojego życia.  Pamięta program badawczy, który kontrolował ją przez lata.  Pamięta walkę o rozpoczęcie wszystkiego od nowa w szkole z internatem Dartmoor. Pamięta moment, w którym jej przyjaciółka wypadła z okna.
Kiedy dziewczyna …

Share Week 2019

Inicjatywie Share Week dotychczas przyglądałam się tylko z odległości. W tym roku postanowiłam jednak zaangażować się i pochwalić kilku wyjątkowych blogerów, których chętnie czytam i uznaję za godnych uwagi.

„Save me‟ – Mona Kasten [recenzja]

Pochodzą z różnych światów, a jednak są sobie przeznaczeni.
Pieniądze, luksusy, imprezy i władza – dla Ruby Bell to wszystko nie ma najmniejszego znaczenia. Odkąd dzięki stypendium może uczęszczać do elitarnego liceum Maxton Hall, robi co w jej mocy, by nie rzucać się w oczy innym uczniom.
A zwłas…

Historia jednego fanfiction

Już za niecały miesiąc na ekrany kin wejdzie nowy film: After. Produkcja ta nie bez kozery wywołuje dużo zamieszania w internecie. Powód was ominął i nie wiecie, o co się rozchodzi? Otóż historia, którą już wkrótce będziemy mogli obejrzeć, oparta jest na fanfiction.

„Oczy uroczne‟ – Marta Kisiel [recenzja]

Gdzie anioł nie może, tam czorta pośle. Laureatka Nagrody im. Janusza A. Zajdla powraca z nowymi dożywotnikami w kolejnej odsłonie bestsellerowego cyklu! Wraz z nieoczekiwanym atakiem zimy nadciągają równie niespodziewane kłopoty. Ktoś lub coś grasuje po okolicy, atakując przypadkowe osoby. Tymcza…

Jak romantycznie! [recenzja filmu]

Architektka uczulona na wszystko, co ckliwe, budzi się pewnego dnia w przerażająco idealnym świecie komedii romantycznych.
Copyright © Kulturalna meduza