10 lat w blogosferze

W trakcie majówki uświadomiłam sobie, że stuknęło mi już dziesięć lat siedzenia w blogosferze. I to, nazwijmy, osiągnięcie zdecydowanie zasługuje na osobny tekst.

„Alyssa i obłęd‟ – A. G. Howard [recenzja]

| Recenzja 1 tomu |
Życie Alyssy Gardner obfitowało ostatnio w dramatyczne wydarzenia. Na szczęście teraz przed nią już tylko ukończenie szkoły, bal – i będzie mogła rozpocząć studia, o których zawsze marzyła. Jej życie byłoby jednak o wiele prostsze bez jej matki, która jest stanowczo zbyt nadopi…

„Królestwo popiołów‟ – Sarah J. Maas [przemyślenia spoilerowe]

Ponieważ minęło już kilka dni od premiery drugiego tomu Królestwa popiołów, myślę, że mogę już spokojnie podzielić się swoimi przemyśleniami spoilerowymi na temat zwieńczenia serii Szklany tron. Fangirling mode on.

Influencer Live Poznań 2019

W tym roku po raz pierwszy wzięłam udział w konferencji dla blogerów, a właściwie influencerów. Jak to wyglądało? Czy było warto? Czy wybiorę się za rok jeżeli będę miała taką możliwość?

„84 000‟ – Claire North [recenzja]

Jak byś się czuł, gdyby ktoś wyznaczył cenę za twoje życie? Co byś zrobił, gdybyś mógł bezkarnie popełnić każdą zbrodnią, pod warunkiem, że odpowiednio za to zapłacisz? Theo Miller zna wartość ludzkiego życia, i to co do pensa.
W jego świecie wszystko jest definiowane poprzez swoją wartość dla spo…

Jak to było z tym Certificate of Proficiency?

Po prawie 16 latach nauki angielskiego, 9 marca napisałam swój pierwszy w życiu egzamin Cambridge. Zaczęłam jednak od końca, ponieważ podeszłam do CPE, czyli Certificate of Proficiency in English. O co chodzi z tymi egzaminami? Jakie są moje wrażenia?

„Królestwo popiołów‟ część 2 – Sarah J. Maas [recenzja przedpremierowa]

Recenzja 3 tomu | Recenzja 4 tomu | Recenzja 5 tomu Recenzja 5.5 tomu
Recenzja 6.1 tomu
Ostatnia nadzieja wszystkich, którzy marzą o wolności, tli się na Północy, gdzie Terrasen dzielnie stawia czoła hordom Morath. Tam, gdzie w pierwszej linii szaleje Aedion na czele Zguby. Tam, dokąd zmierzają Ae…

„Save you‟ – Mona Kasten [recenzja]

Recenzja 1 tomu
Nikogo dotąd nie obdarzyła takim uczuciem. I nikt dotąd tak boleśnie jej nie zranił.
Ruby najbardziej chciałaby wrócić do dawnego życia, do czasu, gdy w elitarnym Maxton Hall nikt jej nie znał. Nie może jednak zapomnieć o Jamesie. Szczególnie że chłopak robi wszystko, co w jego mocy…
Copyright © Kulturalna meduza