Meduzia paczka seriali #5

W dzisiejszej meduziej paczce seriali znajdziecie krótkie recenzje drugiego sezonu Bridgertonów, pierwszego sezonu Pozłacanego wieku oraz trzeciego sezonu Genialnej przyjaciółki.

Dlaczego przestałam używać zwrotu guilty pleasure

Od jakiegoś czasu nie używam określenia guilty pleasure. Dlaczego uznałam, że już nie chcę go stosować i wolę wprost mówić, że jakiś twór kultury po prostu mi się podoba? O tym w dzisiejszym tekście.

„Za kurtyną. Apogeum‟ – Laura Savaes [recenzja premierowa]

Wszystko zaczyna się w słoneczny weekend, gdy Lena wybiera się na wycieczkę wspinaczkową. Kiedy czołga się w jaskiniowym tunelu, nagle ogarnia ją dziwne uczucie. Po wyjściu na zewnątrz okazuje się, że jej towarzyszy nigdzie nie ma.
Próbując zrozumieć co się właściwie stało, ostatecznie musi pogodzić…

Wspaniała pani Maisel [recenzja 4 sezonu]

| Recenzja sezonów 1-3 | Porzucona na lotnisku Midge Maisel postanawia zmienić kierunek kariery ku niezadowoleniu Susie, która decyduje się przyjąć nowych artystów pod swoje skrzydła.

„Good Girl Complex‟ – Elle Kennedy [recenzja]

Mackenzie „Mac‟ Cabot próbuje zadowolić wszystkich w swoim otoczeniu: rodziców, przyjaciół, chłopaka. Choć jedyne czego pragnie, to rozwijać swój internetowy biznes, jej rodzice nalegają, by skończyła studia. Jest gotowa postępować według wyznaczonych reguł i zdusić swoje marzenia. Poznaje jednak C…

Ktoś z nas kłamie [recenzja 1 sezonu]

Simon, uczeń, którego nienawidzi cała szkoła, umiera. O jego morderstwo zostaje oskarżona czwórka pozornie niepowiązanych ze sobą uczniów. Każdy z nich miał jednak motyw, by pozbyć się Simona...
Copyright © Kulturalna meduza