Podsumowanie 2019 roku

Za nami 2019 rok, który zleciał mi wyjątkowo szybko! Teraz pozostało go już tylko krótko podsumować.

Paczka świątecznych filmów 2019

Pamiętacie zeszłoroczną paczkę świątecznych filmów? Również w tym roku przychodzę z recenzjami produkcji w świątecznym klimacie, które możecie obejrzeć w leniwy, świąteczny poranek.

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie [przemyślenia spoilerowe]

Dzisiaj kilka spoilerowych przemyśleń na temat IX epizodu Gwiezdnych wojen. Uwaga! Jeżeli jeszcze nie widziałeś filmu, nie czytaj tego posta i zapoznaj się z bezspoilerową recenzją.

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie [recenzja bezspoilerowa]

Imperator powrócił? A może to jakaś dziwna sztuczka? Niezależnie od tego, co stoi za dziwnym komunikatem: przed Ruchem Oporu stoi kolejne wyzwanie. Ponownie muszą stawić czoła Najwyższemu Porządkowi.

Czego życzyć fanom popkultury? [świąteczny poradnik]

Dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń może być stresujące. Bo czego życzyć oprócz zdrowia, szczęścia i pieniędzy? A już szczególnie fanom popkultury?

„Oblężenie i nawałnica‟ – Leigh Bardugo [recenzja]

| Cień i kość |
Moc Aliny Starkov wzrosła, ale wszystko ma swoją cenę. Jest Przywoływaczką Słońca, poszukiwaną na Morzu Prawdziwym, prześladowaną wspomnieniem swoich ofiar w Fałdzie Cienia. Niestety ona i Mal nie zdołają zbyt długo wymykać się wrogom.
Zmrocz bardziej niż kiedykolwiek dotąd pragnie …

Jak wybrać prezent dla geeka? [świąteczny poradnik]

Macie wśród znajomych lub rodziny członków fandomów? Zastanawiacie się, co im kupić? Jak wybrać prezent? Gdzie go szukać? Dzisiaj przychodzę Wam z pomocą!

Kraina Lodu 2 [recenzja bezspolierowa]

Skąd wzięły się moce Elsy? Odpowiedź na to pytanie może znaleźć, odpowiadając na wezwanie tajemniczego głosu.

Czy książka to dobry prezent? [świąteczny poradnik]

Co roku widzę w internecie mnóstwo artykułów poświęconych propozycjom wydawniczym, które warto wręczyć komuś w ramach prezentu świątecznego. Jednak ilekroć czytam te listy, zastanawiam się, czy to aby na pewno jest takie proste...
Copyright © Kulturalna meduza