Polityka prywatności

Ogólne założenia:
Korzystanie ze strony Kulturalna meduza jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie ich poprawienia w razie potrzeby.

1. Kulturalna meduza to blog niekomercyjny – jest on prowadzony hobbystycznie.
2. Założyciel bloga Kulturalna meduza nie zbiera danych osobowych do newslettera.
3. Kulturalna meduza to blog działający na platformie Blogger, należącej do firmy Google. Polityka prywatności Google znajduje się tutaj: klik.
4. Blog korzysta z systemu komentarzy Blogger. Oznacza to, że są one wyświetlane na blogu, jednak za gromadzenie danych odpowiada Google. Założyciel bloga nie administruje danymi potrzebnymi do opublikowania komentarza.
5. Dane udostępniane w treści komentarza są podawane dobrowolnie.
6. Do bloga podpięty jest Google Analytics, który bada ruch na stronie Kulturalna meduza w celu dostarczenia mi informacji umożliwiających ulepszenie funkcjonowania strony. Politykę prywatności Google Analytics znajdziesz tutaj: klik. Jeżeli nie życzysz sobie, aby Twoje dane były gromadzone przez Google Analytics możesz zainstalować w swojej przeglądarce wtyczkę blokującą. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: klik.

W sprawie konkursów:
Udział w konkursach organizowanych przez stronę Kulturalna meduza wiąże się z jednoznacznym dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one zgodne z prawdą. Dane podane w konkursie są wyłącznie przetwarzane w celach konkursowych, tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Szczegółowe informacje przedstawione są w regulaminach indywidualnych do danego konkursu.

W razie wątpliwości:
W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu: jellyfish96@wp.pl
Copyright © Kulturalna meduza