Najgorsze powieści jakie czytałam [zdaniem Jellyfish]

Każdy je ma – książki na wspomnienie których przechodzą go nieprzyjemne dreszcze. Zirytowały czytelnika kiepskim stylem, mdłymi bohaterami, absurdalnymi wydarzeniami... A może po prostu zawiodły? Powodów może być masa, ale łączy je jedno: klasyfikujemy je jako najgorsze lektury swojego życia.

„Kandydatka‟ – Rachel E. Carter [recenzja przedpremierowa]

| Recenzja tomu 1 | Recenzja tomu 2 |
Dwudziestoletnia Ryiah jest czarną maginią frakcji bojowej, ale nie jest Czarnym Magiem. Jeszcze. Niemal od zawsze pragnęła zdobyć legendarną szatę, jednak tylko tego jednego roku będzie mogła wziąć udział w prestiżowym – i jedynym w swoim rodzaju – turnieju d…

Miłość pod jednym dachem [recenzja filmu]

Gabriela, architektka, wygrywa zaniedbany hotel w Nowej Zelandii. Jednak żeby budynek odzyskał dawną świetność, będzie potrzebowała pomocy lokalnych mieszkańców.

„Onyx & Ivory‟ – Mindee Arnett [recenzja]

Nazywają ją Zdrajczynią Kate. To przydomek, który Kate Brighton odziedziczyła po ojcu, po tym, jak próbował zabić arcykróla Rime.
Wypędzona z szeregów szlachty Kate pracuje jako kurierka pocztowa. W tym fachu mogą przetrwać tylko najlepsi i najszybsi z jeźdźców, bo kiedy zapada noc, na świat wycho…
Copyright © Kulturalna meduza